Amorium Hotel

Farklı konsept anlayışı

Tarihi dokusu ve çağdaş konforun mükemmel uyumu ile "Zamanın Ötesinde Bir Tatil ve Konaklama Deneyimi" sizleri bekliyor. 150 yıllık ören ağaçlarının dokunuşuyla tasarlanan 2 Loft Dubleks Kral ve Kraliçe odalarımız, konaklama sanatını yeni bir seviyeye taşıyor. Zarafetin ve özenin her köşede hissedildiği 8 Delüx, 6 Junior, 2 King Suit, 4 Suit ve 48 Standart odamız ile misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatıyoruz. Her biri özenle düşünülmüş 6 Ranzalı odamız, grup konaklamalarınız için benzersiz ve konforlu bir alternatif sunuyor. Toplamda 380 m² genişliğinde, yaklaşık 250 kişi kapasiteli mekanımız, sadece konaklama değil, aynı zamanda sosyal ve iş etkinlikleriniz için de ideal bir alan. Cafe-Barımızda, sahne ve müzik sistemlerimiz eşliğinde keyifli vakit geçirirken, lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz Restaurantımız, damak zevkinize hitap edecek zengin menüsüyle hizmetinizdedir. İş toplantılarından özel kutlamalara, her türlü organizasyonunuzu kusursuzca gerçekleştirebileceğiniz donanımlı toplantı alanlarımız mevcuttur. Hotelimiz, eşsiz konaklama deneyiminin yanı sıra, huzur veren doğası ve şık tasarımıyla da misafirlerimizin beğenisini toplamaktadır. Unutulmaz anılar biriktirmek ve konforun tadını çıkarmak için sizleri bu özel mekana davet ediyoruz. Hayallerinizdeki tatili ve konaklamayı gerçeğe dönüştürmek için biz buradayız!

Otelimiz ahşap (WoodenHouse) ve taş (StoneHouse) olmak üzere iki farklı konseptte inşa edilmiş olup alanında kendine has tasarıma olan ender tesislerden birisidir. WoodenHouse konsept binamız küçük kapalı gruplara diledikleri her türlü hizmeti sunabilecek bir bakış açısı ile tamamen ahşaptan inşa edilmiştir. Kendine has bir kabul (resepsiyon) yeri ve lobiye sahip olan bu binamızda altı adet oda vardır. Bir kış bahçesi ve butik bir mutfağa da sahip olan bu binamızda mikro ölçekteki iş toplantıları yapılabilmekte, dileyen geniş aileler binayı sadece kendi kullanımları için de kiralayabilmektedirler. WoodenHouse binamızda ayrıca Türk Hamamı “Bain De Hürrem” ve Fin Saunası “Sahha”’da bulunmaktadır. Minik bir SPA olarak kabul edilebilecek bu hizmet yerimizde uzman masözümüz Uzak Doğu’dan Batı’ya çok farklı masajları sunmaktadır.

Amorium‘a WoodenHouse’dan sonra ikinci konsept binamız StoneHouse 2016 yılının baharında eklenmiştir. Bu binamızda respesiyon, lobby, sanat galerisi, toplantı salonu gibi çok amaçlı genel alanlar bulunmaktadır. Ayrıca Kastamonu’yu kuşbakışı gören Panorama ve Seyrü-Sefa restoranlarımız StoneHouse binamızda seçkin konuklarımıza benzersiz bir konaklama ve yeme&içme deneyimi sunmaktadır. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik eşliğinde Türk ve Dünya Mutfaklarından seçme menüler sunan işletmemizde her türlü banquet ve kutlama seçenekleri de sunulmaktadır. StoneHouse bölümüzde ayrıca farklı konseptlerde 27 odamız vardır. Her biri bir tasarım harikası olan standart, prestige ve süit odalar farklı konaklama gereksinimleri için ideal seçenekler sunmaktadır.


İletişime geç Hızlı Rezervasyon
× Rezervasyon Yap!